Projekty graficzne

Projekty wizytówek, ulotkek, plakatów

W naszej ofercie znajdziecie również projekty graficzne wizytówek, ulotek oraz plakatów reklamowych. Są to równie potrzebne środki reklamy, które pozytywnie wpływają na wizerunek firmy o który powinien zadbać każdy szczególnie początkujący przedsiębiorca.

Jak to mówią „pierwsze wrażenie robi się tylko raz”. Powiedzenie to ma idealne odniesienie do reklamy. Jeśli ulotka, wizytówka lub plakat nie wzbudzą zainteresowania klienta raczej nie ma szans na to, że zainteresuje się ofertą Państwa firmy. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o odpowiednią oprawę graficzną produktów reklamowych swojej firmy.

Ważne jest aby wszystkie materiały reklamowe były zaprojektowane w sposób spójny i razem tworzyły jedną całość.

Wizytówki

Wizytówka jest podstawowym narzędziem budowania relacji z klientem i kontrahentem. Jej odpowiedni wygląd z pewnością ułatwi właściwy kontakt pomiędzy tymi stronami.

Ulotki

Ulotka jest jednym z najczęściej spotykanych materiałów reklamowych. Musi być zaprojektowana w taki sposób, aby była czytelna i zawierała niezbędne informacje.

Plakaty

Plakat często ma służyć przekazaniu konkretnej informacji, a więc jeśli ma być ona odpowiednio przyswojona przez odbiorcę warto przemyśleć w jaki sposób wykonać projekt.

W marketingu każdy nawet najdrobniejszy szczegół jest ważny.

Nietuzinkowy wygląd materiałów drukowanych z pewnością doda
profesjonalizmu tworzonej marce oraz firmie.

Projektowanie ulotek i wizytówek

Zdecydowana większość firma posiada własne materiały reklamowe typu ulotki, plakaty czy wizytówki. Ułatwiają one kontakt z klientem i pozwalają łatwiej nawiązać współpracę. W ich treści zazwyczaj umieszcza się informacje czym zajmuje się dana firma, w jaki sposób działa, gdzie się znajduje i co najważniejsze jaka jest jej oferta. Koszt zaprojektowania ulotki jest stosunkowo niewielki, dlatego jest ona świetną formą reklamy.

Oprócz wykonania projektu wizytówki, ulotki oraz plakatu dodatkowo zajmujemy się ich drukiem. Od naszego klienta wymagamy tylko zapoznania nas ze swoją wizją produktu oraz oczekiwaniami względem niego. Resztą zajmujemy się my.

Przykładowe realizacje: