W związku ze stale rozwijającą się ofertą naszej firmy oraz w odpowiedzi na potrzeby naszych drogich klientów powstała nasza nowa strona internetowa. Pochłonęła ona mnóstwo naszej pracy i wysiłku jednak jesteśmy zadowoleni z tego, że ich efekt ułatwi nam kontakt oraz interakcję z naszymi klientami.

Agencja Interaktywna KingsWeb jest tworzona przez zespół doświadczonych i ambitnych ludzi lecz także współtwórcami tego przedsięwzięcia są setki zadowolonych klientów którzy nam zaufali. To dzięki nim pracując czerpiemy z tego ogromną radość. Nic nie daje nam jej więcej niż zadowolenie osób, którym pomagamy i dla których otwieramy nowe ścieżki.

Nieskromnie mówiąc mamy na koncie setki udanych projektów, a każdy z nas wiele nas nauczył, każdy z nich był na swój sposób wyjątkowy i wpłynął w olbrzymim stopniu na nasz rozwój.  Nie uważamy, iż jesteśmy idealni i w dalszym ciągu chcemy się rozwijać, aby efekty naszej pracy były jeszcze lepsze.

Nasza strona internetowa to projekt szczególny w który włożyliśmy bardzo dużo pracy i serca. Chcemy wam pokazać przez nią, że jesteśmy pozytywnymi ludźmi z olbrzymią motywacją do pracy i rozwoju, a osiągnąć to możemy tylko dzięki Wam.

Nasza strona internetowa powstała po to abyśmy mogli być bliżej Was ? naszych klientów. Dzięki niej będziecie mogli stale monitorować nasze kroki i poczynania. Będzie to miejsce, gdzie będziemy zamieszczać na bieżąco nasze najnowsze realizacje, które będą ogólnodostępne dla zainteresowanych osób. W postaci bloga również chcemy przybliżać naszą pracę, to czym się zajmujemy w jaki sposób pracujemy nad ciągłym rozwojem zarówno osobistym jak i firmowym. Wszystko po to, abyście byli z nas jeszcze bardziej zadowoleni, aby nasza firma rosła w siłę.

Dziękujemy za Wasze zaufanie i możliwość współtworzenia Waszych biznesów i jednocześnie prosimy o jeszcze więcej wyzwań, abyśmy nie spoczęli na laurach!