Mamy pełną świadomość złożoności wielu tematów i zagadnień związanych ze stronami, sklepami, pracami technicznymi, czy projektami graficznymi. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, gdyż każdy na to zasługuje i tego wymaga.

Wiele projektów różni się między sobą, wymaga większego bądź mniejszego nakładu pracy. Niektóre projekty akceptowane są bez poprawek inne modyfikowane wiele razy przed ostateczną akceptacją.

Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji oraz zapoznanie się z przykładowym kosztem stworzyliśmy cennik, który przybliży koszty poszczególnych projektów.

Należy mieć na uwadze, że w większości przypadków projekty wyceniamy indywidualnie, pod klienta biorąc uwzględniając konkretne wymagania i oczekiwania.

Strony www

Jaki jest koszt wykonania strony internetowej?
Ile trwa przygotowanie strony www?
Co potrzebujemy żeby zacząć i na co możemy liczyć?

Cennik
stron internetowych

Zdajemy sobie sprawę, że niemożliwym jest przedstawienia dokładnego cennika, który będzie pasował do każdej sytuacji, dla tego koszt strony internetowej w większości przypadków jest zależny od indywidualnej wyceny.

E-sklepy

Jaki jest koszt wykonania sklepu internetowego?
Ile trwa przygotowanie e-sklepu?
Co potrzebujemy żeby zacząć i na co możesz liczyć?

Cennik
sklepów internetowych

Koszt sklepu internetowego jest zależny od jego wielkości, ilości produktów i kategorii. Dodatkowe moduły jak bramka płatności, integracja z kurierami i paczkomatami, systemem magazynowym czy projekt logo także wpływają na cenę.