strony www

KingsWeb
Agencja interaktywna

Projektujemy i tworzymy profesjonalne strony www.
Oferujemy rozbudowane portale, strony firmowe, korporacyjne jak również podstawowe wizytówki w internecie, sklepy czy blogi.
Oferujemy kampanie marketingowe i reklamowe we wszystkich najpopularniejszych portalach społecznościowych oraz wyszukiwarkach.
Dbamy o wizerunek Twojej firmy w internecie.
Do wszystkich zleceń podchodzimy z pasją i zaangażowaniem oferując najlepszą jakość usług oraz profesjonalne podejście do klienta.
Przykładamy olbrzymią uwagę do szczegółów oraz do obowiązujących standardów.

1. Spotkanie

Umów się z nami na spotkanie. Omówimy szczegóły, oczekiwania i termin.

2. Projektowanie

Po spotkaniu zaczynamy pracę. Przygotowujemy wstępny projekt strony www do akceptacji.

3. Wdrażanie

Podpinamy stronę pod domenę i konfigurujemy skrzynki pocztowe.

4. Gotowe

Projekt skończony. Działająca strona będzie przez nas doglądana i aktualizowana.

Oferujemy:

  • Indywidualne podejście do tematu, do klienta oraz oferty. Każda firma oraz jej oferta jest inna – potrafimy to dostrzec i zaoferować konkretne rozwiązania
  • Pełną analizę konkurencji i jej działań przed rozpoczęciem projektu aby zapewnić możliwie najlepszy efekt strony www
  • Konkurencyjne ceny i wycena przygotowana indywidualnie dla klienta i jego branży/oferty. Ceny już od 399 zł oraz możliwość rozłożenia płatności na raty.
  • Szybki czas realizacji – nie odkładamy terminów ukończenia w nieskończoność. W zależności od strony www zlecenie wykonujemy w kilka dni do maksymalnie miesiąca
  • Nowoczesny wygląd dopasowany do wszystkich urządzeń. Nasze strony dostosowane są do wyświetlania na wszystkich urządzeniach
  • Aktualizacje, wsparcie i obsługa – zapewniamy pełne wsparcie zarówno w prowadzeniu jak i aktualizacji strony. Możesz mieć pewność że Twoja strona „nie zestarzeje się”

Nasze przykładowe realizacje: